Japanese Hair Straightening

Kviečiame registruotis procedūroms numeriu +37064819056

Užsirašykite!

Dovanų kuponai
 
Kuo ypatingi salono "Mano grožio pagrindai" dovanų kuponai?
 
Mūsų dovanų kuponų dėka išskirtinių mėnesio pasiūlymų kainas galite rezervuotis visam pusmečiui!
Norite sužinoti kaip?
  • Išsirinkite dovanų kuponą su nurodyta pinigų suma ar su konkrečia veido, kūno, plaukų bei nagų priežiūros procedūra.
  • Kiekvieną mėnesį mes pateikiame Jums išskirtinius būten to mėnesio pasiūlymus, bet galbūt Jūs neturi laiko/poreikio pasinaudoti specialia kaina tą patį mėnesį? Tai ne problema! 
  • Mūsų dovanų kuponai galioja 6 mėnesius, todėl mes kviečiame Jus atidžiai stebėti išskirtinius mūsų mėnesio pasiūlymus ir rezervuotis juos sau arba savo artimiesiems įsigyjant dovanų kuponą su specialia to mėnesio procedūros kaina.
  • Pasinaudojus mėnesio pasiūlymu ir įsigijus dovanų kuponą su pasirinkta veido, kūno, plaukų ar nagų priežiūros procedūra, specialia procedūros kaina galėsite mėgautis nors ir po pusmečio!
  • Tai visiškai unikalus pasiūlymas mūsų mylimiems salono "Mano grožio pagrindai" klientams!
  • Dovanų kuponus galite įsigyti sau arba padovanoti savo artimiesiems ir leisti jiems pasimėgauti mūsų teikiamomis paslaugomis.

Net, jei ir neturite galimybės apsilankyti mūsų salone asmeniškai, kad įsigytumėte dovanų kuponą, tai ne bėda! Salono "Mano grožio pagrindai" kolektyvas yra pasiruošęs Jums padėti ir gali kuponą išsiųsti paštu.

Dėl detalesnės informacijos skambinkite telefonu (8-5) 21 40 542 arba susisiekite su mumis Facebook puslapyje https://www.facebook.com/manogroziopagrindai

Specialūs pasiūlymai

Read 1119 times

Užsirašykite!