Japanese Hair Straightening

Kviečiame registruotis procedūroms numeriu +37064819056

Užsirašykite!

  • Sothys_01.jpg
  • Sothys_02.png
  • Sothys_03.jpg

JAUNINANTIS VEIDO MASAŽAS SU SOTHYS KOSMETIKA

Jauninantis veido masažas – iš Senovės Kinijos atkeliavusi unikali veido liftingo procedūra, skirta brandžiai odai prižiūrėti. Šios procedūros metu yra dirbama su visais trimis odos sluoksniais - epidermiu, derma bei hipoderma, veikiami yra ir gilieji audiniai - riebalinis, raumeninis. Masažas atliekamas su Sothys kristaliniu masažiniu kremu, kuris drėkina bei maitina epidermį, dėl to veido, kaklo oda minkštėja, tampa glotnesnė. Tuo tarpu derma dėl juntamos kompresijos yra pridrėkinama iš vidinių skysčių gelmių - jaučiamas stangrumo ir odos elastingumo pagerėjimas. Dar vienas šio masažo privalumas yra tai, kad procedūros metu atsipalaiduoja veido ir kaklo raumenys, o tai gerina deguonies ir maistinių medžiagų apykaitą. Reikiamomis medžiagomis prisotinti raumenys gali efektyviau dirbti, ne taip greitai pavargsta, pegerėja kraujo ir limfos cirkuliacija. Paskatinta limfos cirkuliacija lemia lengvesnį medžiagų apykaitos galutinių produktų pašalinimą ir tuo pačiu odos skaistėjimą bei švytėjimą. Išskirtinis procedūros bruožas tas, kad dirbant su visais trimis odos sluoksniais bei giliaisiais audiniais, jie yra grąžinami į pirminę padėtį, kur buvo prieš pradedant senti odai. Visa tai atitolina senėjimo procesus ir suteikia odai ilgalaikį liftingo efektą.

Kodėl reikalingas jauninantis veido masažas?

Atlikus jauninančių masažų kursą veido bei kaklo oda tampa pastebimai lygesnė, elastingesnė, stangresnė. Sumažėja akių vokų ir viso veido odos pakritimai. Taip pat sumažėja pagurklis, paburkimai ir patamsėjimai aplink akis, veido kontūras tampa ryškesnis. Mimikos raukšlės yra išlyginamos jau pirmojo masažo metu, o gilesniųjų raukšlių pastebimumas akivaizdžiai sumažėja atliekant 5-10 procedūrų kursą. Po procedūrų kurso pagerėja odos kraujotaka, limfotaka, paskaistėja odos spalva, sulėtėja tolimesni odos senėjimo procesai. Jauninančių masažų kurso rezultatai išsilaiko net iki 6 mėnesių!

Procedūros eiga:

1 etapas – makiažo nuvalymas (paruošiama oda procedūrai)

2 etapas – rekomenduojama atlikti odos šveitimą (pašalinamos negyvos odos ląstelės, išvalomos poros)

3 etapas – masažo atlikimas pirmajai veido pusei (lyginamos raukšlės, pakeliami odos audiniai, stangrinama oda)

4 etapas – masažo atlikimas antrajai veido pusei (lyginamos raukšlės, pakeliami odos audiniai, stangrinama oda)

5 etapas – rekomenduojama dėti kaukę (drėkina veido odą, stangrina ją ir taip dar labiau išryškina jauninančio masažo rezultatus)

6 etapas – procedūros pabaiga (tepamas paakių kremas, serumas ir kremas, atitinkantys odos poreikius)

Procedūrų dažnumas: rekomenduojamas 5-10 masažų kursas atliekant masažą 1 kartą per savaitę

Odos tipas: universali procedūra, tinkanti visiems odos tipams, nuo 25 metų amžiaus
Trukmė: jauninančio masažo trukmė 40min, pačios procedūros trukmė gali kisti priklausomai nuo to ar atliekamas odos šveitimas ir dedama kaukė

Salonas „Mano grožio pagrindai“ lepina savo klientus ir 8€ vertės kaukę, dar labiau išryškinančią jauninančio masažo rezultatus, dovanoja visiškai nemokamai!

JAUNINANTIS VEIDO MASAŽAS SU SOTHYS KOSMETIKA

Jauninantis veido masažas su Sothys kosmetika (+ nemokama 8€ vertės kaukė!)

  €25,00

Read 1510 times

Užsirašykite!