Japanese Hair Straightening

Kviečiame registruotis procedūroms numeriu +37064819056

Užsirašykite!

  • SM_antiage1.jpg
  • SM_antiage2.jpg
SIMONE MAHLER JAUNINANTI VEIDO PROCEDŪRAI SU KARŠTAIS AKMENIMIS
 
Ypatinga SPA procedūra prieš senėjimą – tai skirtingų masažo technikų derinys, kuris trunka apie 60 minučių (t.y. daugiau nei 80% visos procedūros trukmės)... Ir jame glūdi bendro priešraukšlinio ir senėjimą stabdančio poveikio ir gilaus atsipalaidavimo paslaptis.

Simone Mahler dvejopo poveikio masažas... ir Kobido

Dvejopas masažas – tai Simone Mahler sukurta masažo technika, kurią sudaro du masažai ir kuri sujungia gerą savijautą ir puikius rezultatus. Ji veikia tiek prevenciškai (užkerta kelią odos senėjimui), tiek veikia jau matomus senėjimo požymius. Masažo tikslas – gerinti odos audinių maitinimą ir tuo pačiu didinti odos elastingumą, tekstūrą ir išsaugoti odos jaunystę.

Kobido – reiškia „senovinis grožio kelias (KO: senovinis BI: grožio DO: kelias). Dar tai reiškia „japoniškas veido masažas“. Kobido sujungia visus seniausiai ir geriausiai Japonijoje žinomus masažo būdus. Japonijoje jis laikomas sudėtine grožio procedūrų dalimi. Judesių intensyvumas ir greitis lemia jų poveikį veido odos audiniams. Masažo metu oda ypač gerai prisotinama deguonimi, audiniai atpalaiduojami ir regeneruojami. Be to, masažas pasižymi priešraukšliniu, senėjimą stabdančiupoveikiu.

Karšti akmenys – atkeliavę iš Havajų. Karštų akmenų masažas ilgai buvo atliekamas tik vietinių gyduolių. Masažo metu kūnas atpalaiduojamas, pašalinamas stresas ir įtampa. Šie akmenys – prieš keletą tūkstančių metų įvykusių ugnikalnių išsiveržimų produktas. Bazalto masažiniai akmenys yra ypač švelnūs ir glotnūs. Jie naudojami rankoms ir veidui masažuoti ir suteikia su niekuo nepalyginamą atsipalaidavimo pojūtį.

Kodėl reikalinga jauninanti veido procedūra su karštais akmenimis?

Po procedūros oda tampa elastingesnė, grąžinamas odos komfortas. Užkertamas kelias senėjimui, mažinami jo požymiai. Atkuriamas odos skaistumas. „Age Nutri2“ linijos produktų maitinamosios sudėtinės veikliosios medžiagos sudrėkina odą ir ji tampa minkšta. „Masque 100% Anti-Age“ kaukė suteikia odai stangrumo.

Procedūros eiga:

1 etapas – makiažo nuvalymas (nuvalomi makiažo likučiai ir (arba) nešvarumai)

2 etapas – šveitimas (pašalinamos negyvosios ląstelės, skaistinama veido oda ir paruošiama kitiems procedūros metu naudojamiems produktams)

3 etapas – kaukė (suintensyvina raumenų atpalaidavimą ir kartu stiprina poveikį prieš senėjimą)

4 etapas – stimuliuojantis rankų masažas (stangrinamasis priešraukšlinis poveikis ir intesnsyvus atpalaidavimas)

5 etapas – karštas kompresas (atpalaiduojantis, raminantis poveikis)

6 etapas – masažas (atpalaiduoja, stimuliuoja, pasižymi poveikiu prieš senėjimą)

Procedūra skirta: sausai, brandžiai ir pavargusiai odai

Trukmė: 75 minutės

SIMONE MAHLER VEIDO PROCEDŪROS

SIMONE MAHLER JAUNINANTI VEIDO PROCEDŪRAI SU KARŠTAIS AKMENIMIS

 €60.00 
Read 1135 times

Užsirašykite!