Japanese Hair Straightening

Kviečiame registruotis procedūroms numeriu +37064819056

Užsirašykite!

ODOS PAVIRŠIŲ ATNAUJINANTI ŠVEITIMO PROCEDŪRA
 

SOTHYS INTENSYVI DRĖKINAMOJI PROCEDŪRA SU HIALURONO RŪGŠTIMI „HYDRA3Ha

Ši naujoji Sothys procedūra – tvirta techninės pažangos ir jutiminių malonumų sąjunga, apimanti itin švelnias tekstūras bei aukštos kokybės veikliąsias medžiagas. Skirta gerai odos savijautai ir absoliučiam odos drėkinimo pojūčiui!

Tai visiškai naujas požiūris į hialurono rūgštį, kurios išskiriamos trys formos:

1. Didelio molekulinio svorio hialurono rūgštis – vandens rezervuaras odos paviršiuje

2. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis – palaiko epidermio kamieninių ląstelių gebėjimą dalytis, atsinaujinti ir diferencijuotis į specializuotas ląsteles

3. B1055 – išskirtinis patentuotas Sothys 1055 baravykų ekstraktas, kuris kaip įrodyta, yra natūralus odos hialurono rūgšties stimuliatorius, atkuriantis odos drėkinimo „atmintį“ bei skatinantis mūsų odą pačią gaminti hialurono rūgštį ir taip sukelti priešraukšlinį poveikį 

Kodėl reikalinga drėkinamoji procedūra su hialurono rūgštimi?

Drėkinimas – esminis veido odos priežiūros etapas, kad ši nuolatos atrodytų sveika, stangri, būtų švelni ir odos senėjimo procesai būtų maksimaliai atitolinti. Hialurono rūgštis šiuo metu yra vienas stipriausių profesionalios priežiūros drėkiklių, kuris taip intensyviai gerina odos turgorą, tonusą, o tai vizualiai jaunina odą. Jau po pirmosios procedūros jaučiamas 71% stipresnis drėkinimas ir visiškas odos komfortas!

Procedūros eiga:

  • 1 etapas – odos valymas (paruošiama oda procedūrai)
  • 2 etapas – šveitimas enziminiu geliu pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (fermentų dėka švelniai nušveičiama oda, pašalinami visi nešvarumai)
  • 3 etapas – odos struktūrą keičiantis/praturtinantis serumas (odai akimirksniu suteikiamas komforto pojūtis, elastingumas, užpildomi tarpląsteliniai tarpai, stiprinamas apsauginis odos barjeras)
  • 4 etapas – intensyviai drėkinanti gelinė kaukė + specialūs drėkinimo procedūros judesiai (drėkina ir ramina odą, stiprina epidermio regeneraciją ir storina jį)
  • 5 etapas – modeliuojanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (neutralizuoja laisvuosius radikalus, aktyvina dermos ir epidermio hialurono rūgšties sintezę, atnaujina odos drėkinimo „atmintį“, palaiko odos drėgmės balansą ir saugo nuo išsausėjimo)
  • 6 etapas – nulupama putlinanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (maitina ir minkština odą omega 6 ir 9 riebiosiomis rūgštimis)
  • 7 etapas – glotninantis serumas (akimirksniu drėkina, glotnina ir ramina odą, suteikia jai elastingumo)

Procedūrų dažnumas: 1-2 procedūros per mėnesį. Geriausias poveikis atliekant 3 procedūrų kursą

Odos tipas: Procedūra ir priemonės tinkamos visiems odos tipams, ypač dehidratuotai, suglebusiai odai

Trukmė: 75 minutės

Procedūros metu pasiektam poveikiui sustiprinti ir prailginti sukurtos namuose naudoti skirtos odos priežiūros priemonės:

Galima rinktis iš dviejų skirtingos tekstūros drėkinamųjų „Hydra3Ha“ kremų (kremas arba gelinis kremas). Jie akimirksniu drėkina ir apsaugo odą diena iš dienos. 

Ypač veiksmingas intensyviai drėkinantis „Hydra3Ha“ serumas. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties forma ir odos struktūrą praturtinančios veikliosios medžiagos atkuria odą ir ilgam atstato jos drėgmės lygį. 

Drėkinamoji-glotninamoji „Hydra3Ha“ kreminė kaukė apgaubia odą švelnumu, užkerta kelią senėjimo požymių atsiradimui ir tinka bet kokio tipo išsausėjusiai odai.

SOTHYS VEIDO PROCEDŪROS

SOTHYS INTENSYVI DRĖKINAMOJI PROCEDŪRA SU HIALURONO RŪGŠTIMI „HYDRA3Ha 

 €75,00
Read 1386 times

Užsirašykite!