Japanese Hair Straightening

Kviečiame registruotis procedūroms numeriu +37064819056

Užsirašykite!

SOTHYS SEZONINĖ RUDENS PROCEDŪRA
RUDENS-ŽIEMOS SEZONINĖ PROCEDŪRA

ŠILAUOGĖS IR SPANGUOLĖS

Rudenį oda silpsta. Žiemą sulėtėja visi organizmo procesai. Oda papilkėja, atrodo pavargusi, todėl reikia stiprinti gyvybinę odos sistemą ir padėti jai pasirengti šaltajam sezonui.

Šį rudenį "Sothys" atnaujino savo chronobiologija pagrįstą procedūrą ir siūlo deguonimi prisotinančią sezoninę odos procedūrą papildyti rudens-žiemos riboto leidimo priemonėmis. Procedūros metu oda gauna deguonies ir mineralų dozę, kuri stiprina apsauginę ir gyvybinę odos sistemą.
Procedūra pasižymi skaniomis šilauogių ir spanguolių natomis, o salone "Mano grožio pagrindai" oda atgaivinama bei tampa skaisti vos per 60 minučių!

Procedūros eiga:

1 etapas - atpalaiduojantis pečių srities masažas (grožio terapeutės dovana, padedanti atsipalaiduoti ir 100 procentų pasinerti į procedūrą)

2 etapas - makiažo nuvalymas (paruošiama oda procedūrai)

3 etapas - šveitimas (nušveičiama oda, pašalinami visi nešvarumai, oda tampa minkšta ir spindinti)

4 etapas - modeliavimas (atliekamas atpalaiduojantis masažas su modeliuojamuoju spanguolių ekstrakto kremu, kuris pasižymi antioksidacinėmis savybėmis)

5.1 etapas - pagrindinio sluoksnio kaukė (tepamas pagrindinis kaukės sluoksnis)

5.2 etapas - kaukė (ant pagrindinio kaukės sluoksnio tepama nusilupanti šilauogių ištraukos kaukė, kuri užbaigia procedūrą ir atkuria odos spindesį)

6 etapas - apsauga (tepama deguonimi ir mineralais praturtinta priemonė, o po jos - pasirinkta "Sothys" odos priežiūros priemonė)

Procedūros metu pasiektam poveikiui sustiprinti ir prailginti sukurtos namuose naudoti skirtos odos priežiūros priemonės: Deguonimi ir mineralais praturtinta priemonė ir dvejopo poveikio šveičiamoji kaukė ("du viename"), kuri suteikia odai visko, ko reikia, kad žiemos metu ji būtu spindinti: deguonies ir mineralų dozė, pasižyminti skaniais kvapais ir maloniomis tekstūromis...!

Procedūrų dažnumas: 1 procedūra kas 3-4 savaites.

Odos tipas: Procedūra ir priemonės tinkamos visiems odos tipams, ypač, odai, kuri stokoja skaistumo ir spindesio.

Trukmė: 60 minučių

SOTHYS VEIDO PROCEDŪROS

SOTHYS SEZONINĖ RUDENS PROCEDŪRA! 

 €50.00 
Read 1000 times

Užsirašykite!